Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, 3×4 m, solární osvětlení

Co může být krásnějšího než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky... více informací »
Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient
Značka: Blumfeldt
22 699 Kč
Ověřit dostupnost
Co může být krásnějšího než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky...

Co může být krásnějšího než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar k tomu nabízí perfektní prostředí. Ponoří okolí do stylové atmosféry, chrání přitom před povětrnostními vlivy, nechtěnými pohledy sousedů a dokonce i před nechtěnými, bodavými, bzučícími hosty.Robustní rám pavilonu přesvědčí mimořádně bezpečným postavením, protože všechny 4 sloupky se dají připevnit k zemi pomocí kolíků. Materiál je odolný proti povětrnostním vlivům a je nepromokavý. Střecha z polykarbonátu nabízí dostatečnou ochranu. Déšť a vlhkost jednoduše stečou, UV paprsky jsou zeslabené. Stále však prosvítá dostatek slunečního nebo měsíčního světla. Ve večerních hodinách přichází romantika: pavilon má na vytvoření útulné atmosféry malé stmívatelné LED světla a tónovanou střechu. Nepotřebuješ však přívod proudu, svítí pouze pomocí solární energie a akumulátor můžeš nabíjet alternativně i pomocí USB.Aby kolem osvětlení nebzučely mouchy, komáři nebo jiný hmyz, obsahuje tato souprava boční stěny pavilonu. Jsou vyrobeny z mimořádně robustního materiálu a potažené tak, aby z nich déšť i vlhkost stekly. Do tvé oázy pohody se nedostanou ani vítr či nevítané pohledy. Boční stěny můžeš pohodlně zakrýt a odkrýt a připevnit vizuálně působivě pomocí poutek ke sloupkům. Pokud by si chtěl mít pavilon v jiné dny trochu vzdušnější s více světlem – pak jednoduše rychle vyměň boční stěny. Tato souprava totiž obsahuje i doplňkové boční stěny – síťky proti hmyzu.Pavilon pro mnoho příjemných příležitostí: působivě osvětlený pavilon Pantheon Solid Sky Ambient Solar od společnosti blumfeldt s vhodnými bočními stěnami z nepromokavé textilie. Tento levný produkt Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, 3×4 m, solární osvětlení můžete dostat nyní tady a teď na našich stránkách v populární rubrice zahradní altány! Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další prověřené produkty od výrobce Blumfeldt. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient od populární značky Blumfeldt je dostupný tady a teď za skvělou cenu. Pouze nyní za 22 699 Kč.