Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, sítě proti komárům, 3×3 m, solární osvětlení

Co může být krásnějšího než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky... více informací »
Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar
Značka: Blumfeldt
21 199 Kč
Ověřit dostupnost
Co může být krásnějšího než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky...

Co může být krásnějšího než trávit klidné letní večery venku s přáteli nebo s rodinou? Pavilon blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar k tomu nabízí perfektní prostředí. Ponoří okolí do stylové atmosféry, chrání přitom před povětrnostními vlivy, nechtěnými pohledy sousedů a dokonce i před nechtěnými, bodavými, bzučícími hosty.Robustní rám pavilonu přesvědčí mimořádně bezpečným postavením, protože všechny 4 sloupky se dají připevnit k zemi pomocí kolíků. Materiál je odolný proti povětrnostním vlivům a je nepromokavý. Střecha z polykarbonátu nabízí dostatečnou ochranu. Déšť a vlhkost jednoduše stečou, UV paprsky jsou zeslabené. Stále však prosvítá dostatek slunečního nebo měsíčního světla. Ve večerních hodinách přichází romantika: pavilon má na vytvoření útulné atmosféry malé stmívatelné LED světla a tónovanou střechu. Nepotřebuješ však přívod proudu, svítí pouze pomocí solární energie a akumulátor můžeš nabíjet alternativně i pomocí USB.Aby kolem osvětlení nebzučely mouchy, komáři nebo jiný hmyz, obsahuje tato souprava boční stěny pavilonu. Jsou vyrobeny z mimořádně robustního materiálu a potažené tak, aby z nich déšť i vlhkost stekly. Do tvé oázy pohody se nedostanou ani vítr či nevítané pohledy. Boční stěny můžeš pohodlně zakrýt a odkrýt a připevnit vizuálně působivě pomocí poutek ke sloupkům. Pokud by si chtěl mít pavilon v jiné dny trochu vzdušnější s více světlem – pak jednoduše rychle vyměň boční stěny. Tato souprava totiž obsahuje i doplňkové boční stěny – síťky proti hmyzu.Pavilon pro mnoho příjemných příležitostí: působivě osvětlený pavilon Pantheon Solid Sky Ambient Solar od společnosti blumfeldt s vhodnými bočními stěnami z nepromokavé textilie.
Nejprodávanější produkt Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, sítě proti komárům, 3×3 m, solární osvětlení máte možnost sehnat také tu na stránkách v oblíbené sekci zahradní altány. Nyní si můžete koupit akční produkty z naší kategorie za nejlepší ceny! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele Blumfeldt. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Blumfeldt vyrábí skvělé zboží.!

Hodně povedený produkt Blumfeldt Pantheon Solid Sky Ambient Solar, pavilon, sítě proti originál od výrobce Blumfeldt můžete dostat právě teď za mimořádně nízkou cenu! Nyní získáte od 21 199 Kč.