Blumfeldt Retiro, houpací křeslo, hliník, polyester, šedé

Okopávat, rýt, vytrhávat plevel a sázet: když je veškerá práce hotova, přichází čas na odpočinek v houpacím křesle Blumfeldt... více informací »
Blumfeldt Retiro
Značka: Blumfeldt
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Okopávat, rýt, vytrhávat plevel a sázet: když je veškerá práce hotova, přichází čas na odpočinek v houpacím křesle Blumfeldt...

Okopávat, rýt, vytrhávat plevel a sázet: když je veškerá práce hotova, přichází čas na odpočinek v houpacím křesle Blumfeldt Retiro. Opřít se, pohupovat se a užívat si spokojenost z odvedené práce- takto Vás zahrádkářství bude mimořádně bavit!Oválný rám houpacího křesla Blumfeldt Retiro vyroben z 30 mm silné hliníkové trubky spolu s pohodlnou plochou na sezení a opírání vyrobenou z polyesteru se postará o to, abyste po náročném dni prostě vypnuli. Jemně se houpat sem a tam. Komfortní opěrka hlavy je příjemně měkká a gumové potahy promění rám křesla na pohodlnou opěrku na ruce. A je jedno jak silně se křeslo houpe- dvě bezpečnostní zarážky zabrání převrácení. Pro dlouhotrvající radost z nového kusu nábytku se postará práškové lakování rámu, které odpuzuje vodu a také syntetický materiál sedací plochy, který se snadno otírá.Ať už po vykonané práci nebo jen tak pro radost- z houpacího křesla Blumfeldt Retiro byste se nejraději už ani nepostavili.Dostupné varianty: šedá, černá (10030615), zelená (10030616), modrá (10030617)
Velmi žádaný produkt jde koupit právě teď tady na stránkách zařazený v kategorii zahradní židle! Nyní můžete koupit podobné zboží z této rubriky v akci! Věhlasná značka Blumfeldt představuje skvělé zboží.! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další skvělé kousky od dodavatele Blumfeldt. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Super produkt Blumfeldt Retiro, houpací křeslo, hliník, polyester, od populární značky Blumfeldt lze koupit tady nyní napořád výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 1 899 Kč.