Blumfeldt Sommerfest, párty stan, 3 x 6 m, 500 g/m², PVC, nepromokavý, pozinkovaný

Oslavujte jako profesionálové!Zahradní párty a rušné oslavy se mohou pokazit, když se počasí náhle změní a přijde prudký... více informací »
Blumfeldt Sommerfest
Značka: Blumfeldt
12 099 Kč
Ověřit dostupnost
Oslavujte jako profesionálové!Zahradní párty a rušné oslavy se mohou pokazit, když se počasí náhle změní a přijde prudký...

Oslavujte jako profesionálové!Zahradní párty a rušné oslavy se mohou pokazit, když se počasí náhle změní a přijde prudký liják. Pro zachování dobré nálady i ve špatných povětrnostních podmínkách nabízí vhodnou ochranu zahradní stan od společnosti blumfeldt: Při pálení slunečních paprsků, chladném větru nebo v lijáku.3 x 6 m velký interiér prostorného párty stanu nabízí dostatek prostoru, a může tak přijmout i velkou společnost lidí. Robustní, pozinkované ocelové trubky o průměru 38 mm a tloušťce materiálu 1,0 mm tvoří stabilní konstrukci stanu blumfeldt Sommerfest, při níž nehrozí vzlet stanu ani při silném větru. K tomu pomáhají i robustní spojovací díly z kovu, stejně jako dodávané kolíky do země a lana pro přímé připojení k zemi. Materiál plachty se skládá z odolné 500 g/m2 PVC látky a je 100% nepromokavý, což zaručuje dlouhou životnost letního stanu. Na bocích stanu se postarají velká zaoblená okna o jas v interiéru a diskrétní, chráněnou atmosféru. Přední, zadní a boční díly mohou být pro jednoduchý, flexibilní přístup a nezbytný přívod čerstvého vzduchu zcela otevřené nebo zavřené.Ať se jedná o zahradní slavnosti, velké skupiny lidí, nebo akce, letní stan od společnosti blumfeldt nabízí vhodnou ochranu před počasím na každou příležitost a příjemné místo pobytu ve venkovním prostředí. Stejně je také vhodný pro účely dočasného uskladnění například bazénů apod.Tento oblíbený kus Blumfeldt Sommerfest, párty stan, 3 lze nakoupit aktuálně tu umístěný v kategorii párty stany! Mrkněte na vyjímečné zboží ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele Blumfeldt. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Blumfeldt pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží. za mimořádně nízké ceny! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Velmi oblíbený výrobek Blumfeldt Sommerfest, párty stan, 3 x 6 m, 500 g/m², od populárního výrobce Blumfeldt najdete teď za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 12 099 Kč.