Blumfeldt Sommerfest, párty stan, 5 x 10 m, 500 g/m², PVC, nepromokavý, nehořlavý

Oslavujte jako profesionálové!Zahradní párty a rušné oslavy se mohou pokazit, když se počasí náhle změní a přijde prudký... více informací »
Blumfeldt Sommerfest
Značka: Blumfeldt
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Oslavujte jako profesionálové!Zahradní párty a rušné oslavy se mohou pokazit, když se počasí náhle změní a přijde prudký...

Oslavujte jako profesionálové!Zahradní párty a rušné oslavy se mohou pokazit, když se počasí náhle změní a přijde prudký liják. Pro zachování dobré nálady i ve špatných povětrnostních podmínkách nabízí vhodnou ochranu zahradní stan od společnosti blumfeldt: Při pálení slunečních paprsků, chladném větru nebo v lijáku.5 x 10 m velký interiér prostorného párty stanu nabízí dostatek prostoru, a může tak přijmout i velkou společnost lidí. Robustní, pozinkované ocelové trubky o průměru 38 mm a tloušťce materiálu 1,0 mm tvoří stabilní konstrukci stanu blumfeldt Sommerfest, při níž nehrozí vzlet stanu ani při silném větru. K tomu pomáhají i robustní spojovací díly z kovu, stejně jako dodávané kolíky do země a lana pro přímé připojení k zemi. Materiál plachty se skládá z odolné 500 g/m2 PVC látky a je 100% nepromokavý, což zaručuje dlouhou životnost letního stanu. Na bocích stanu se postarají velká zaoblená okna o jas v interiéru a diskrétní, chráněnou atmosféru. Přední, zadní a boční díly mohou být pro jednoduchý, flexibilní přístup a nezbytný přívod čerstvého vzduchu zcela otevřené nebo zavřené.Ať se jedná o zahradní slavnosti, velké skupiny lidí, nebo akce, letní stan od společnosti blumfeldt nabízí vhodnou ochranu před počasím na každou příležitost a příjemné místo pobytu ve venkovním prostředí. Stejně je také vhodný pro účely dočasného uskladnění například bazénů apod.PVC je materiál nehořlavý podle:Din 4102-1 – B1BS 7837: 1996BS 5438: 1989 – Zkušební metoda 2BCPAI-84: 1995 NFP 92503 M2v Zlevněný produkt Blumfeldt Sommerfest, párty stan, 5 x 10 máte možnost získat bez problémů tu na našem webu umístěný v sekci párty stany! Nyní koupíte ještě další zboží z naší sekce za extra cenu. To ale není všechno, máme toho více! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Blumfeldt. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Blumfeldt vám představuje skvělé zboží !

Vysoce kvalitní produkt Blumfeldt Sommerfest, párty stan, 5 x 10 m, 500 g/m², PVC, nepromokavý, od oblíbené značky Blumfeldt máte možnost dostat aktuálně na našich stránkách se slevou! Nabídka od 19 999 Kč.