Blumfeldt Stínící pásy, stíněný plot, PVC tvrdý plast, 2,53 x 0,19 m

Ideální i během bouřky: stínění  Blumfeldt Winter & Bani chrání nejen před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích, ale... více informací »
Blumfeldt Stínící pásy
Značka: Blumfeldt
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Ideální i během bouřky: stínění  Blumfeldt Winter & Bani chrání nejen před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích, ale...

Ideální i během bouřky: stínění  Blumfeldt Winter & Bani chrání nejen před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích, ale i před větrem. Je optimálním řešením pro více soukromí v zahradě. Maximální klid a soukromí pocítíte především během opalování nebo koupání v bazénu. Ani při práci v zahradě nebo během příjemného setkání s přáteli a rodinou vám nebude nikdo nahlížet do zahrady.Husté jako živý plot, odolné proti povětrnostním vlivům a s dlouhou životností: stínící pásy jsou vyrobeny z pevného PVC. Navzdory své tvrdosti se dají výborně zasunout mezi tyče zahradního plotu, aniž by se zlomily. Pak už drží samy a nepotřebujete žádný další upevňovací materiál. Toto stínění je vhodné na všechny běžně dostupné ploty ze svařovaného pletiva s rozestupy vodorovných tyček 20 cm, vzdálenost mezi svislými tyčemi se může lišit. Prémiová kvalita zaručuje dlouhodobé používání, dokonce i v teple av zimě. Pomocí kreativních vzorů prolínání si můžete vytvořit svůj individuální plot – dokonce i v elegantním pruhovaném vzoru, protože existují různé barevné varianty pásů. Jemné ozdobné čáry posilují moderní vzhled.Odpočiňte si v soukromí a chráněni před větrem: rafinované stínění Blumfeldt v prémiové kvalitě ideálně stíní vaši zahradu!
Hodně prodávaný kousek je k sehnání zrovna tady na našich stránkách v oblíbené kategorii boční clony! Najděte si další produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu! To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další zboží od výrobce Blumfeldt. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Blumfeldt vás obohatí o prvotřídní zboží.! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento designový výrobek Blumfeldt Stínící pásy, stíněný plot, PVC tvrdý plast, od výrobce s dobrým jménem Blumfeldt máte možnost pořídit u nás právě pořád výhodně. Aktuálně výhodně za 1 199 Kč.