Blumfeldt Sunwave, zahradní lehátko, houpací lehátko, relax, hliník, šedé

Udělejte zahradu, balkon nebo terasu oázou relaxace s houpacím lehátkem Sunwave od společnosti Blumfeldt. Na ergonomicky formovaném... více informací »
Blumfeldt Sunwave
Značka: Blumfeldt
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Udělejte zahradu, balkon nebo terasu oázou relaxace s houpacím lehátkem Sunwave od společnosti Blumfeldt. Na ergonomicky formovaném...

Udělejte zahradu, balkon nebo terasu oázou relaxace s houpacím lehátkem Sunwave od společnosti Blumfeldt. Na ergonomicky formovaném lehátku bude čas po práci, víkend nebo dny dovolené relaxačním odpočinkem od hektického každodenního života. Specifický vlnitý tvar zařízení Sunwave uvolní tělo i mysl a pomůže získat novou sílu a zároveň relaxaci. Nejen plocha pelechu je optimálně přizpůsobena tělu. Rám pelechu je tvarován tak, aby dokonale sloužil jako loketní opěrka – dlouhé opalování, zdřímnutí nebo napínavé čtení dobré knihy budou zábavné. Kulatý, vizuálně přitažlivý rám může nadchnout i svým jemným houpáním. Plastové zarážky zabraňují neúmyslnému uklouznutí pelechu z jeho místa. Odnímatelný polštář slouží jako opěrka hlavy a plocha pro odpočinek. Při zpracování dbala společnost Blumfeldt na vysokou kvalitu. Robustní rám je vyroben z 3 cm hrubé trubky, práškově lakované a tloušťkou stěny 1,3 mm. Odolná plocha lehátka je z prodyšné, textilní syntetické tkaniny. Kromě vlastností, příjemných pro pokožku, které jsou způsobeny cirkulací vzduchu, je odolná proti povětrnostním vlivům a velmi snadno se čistí. Znečištění lze velmi snadno setřít vlhkým hadříkem. Navzdory elegantnímu vzhledu je relaxační lehátko vysoce odolné. To zaručuje, že radost z ležení přetrvá. Šířka lehátka Sunwave od společnosti Blumfeldt 55 cm je obzvláště příjemná, poskytuje dostatek prostoru pro relaxační povalování se bez stísněného pocitu. Dostupné barvy: černá (produkt 10028706), červená (produkt 10028707), světlá taupeŽádaný produkt je k dispozici právě zde tady a teď na našich stránkách ve známé sekci zahradní nábytek. Nyní získáte ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za super cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další kousky od dodavatele Blumfeldt. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Blumfeldt dlouhodobě vyrábí skvělé zboží. levně. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Výjimečný a žádaný produkt Blumfeldt Sunwave, zahradní lehátko, houpací pocházející od značky Blumfeldt jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 1 999 Kč.