Blumfeldt Torre di Bari, opěrný sloupek pro boční markýzy Bari, 1.5 m, hliník

Získejte ještě větší volnost při umísťování bočních markýz Bari od společnosti Blumfeldt. Se sloupkem Torre di Bari... více informací »
Blumfeldt Torre di Bari
Značka: Blumfeldt
1 057 Kč
Ověřit dostupnost
Získejte ještě větší volnost při umísťování bočních markýz Bari od společnosti Blumfeldt. Se sloupkem Torre di Bari...

Získejte ještě větší volnost při umísťování bočních markýz Bari od společnosti Blumfeldt. Se sloupkem Torre di Bari dosáhnete vysokou flexibilitu při umísťování Vaší boční markýzy. Namísto obvyklého přišroubování hlavní skříňky na stěnu se jednoduše upevní v držácích volně umístitelného sloupku. Boční markýza může být tedy umístěna kdekoliv dle výběru, a to bez vrtání stěn domu nebo dokonce poškození tepelných izolací. Pro pevné a bezpečné uchopení se nosný sloupek přišroubuje čtyřmi dodanými silnými hmoždinkami a šrouby k zemi.Sloupek Torre di Bari je vyroben z tvrzeného hliníku a je vybaven vůči korozi odolným práškovým nátěrem. Jeho výška 1,5 m umožňuje upevnění každé boční markýzy Bari od 1,6 do 2 metrů na výšku.Vezměte prosím na vědomí, že sloupek není vhodný pro upevnění bočních markýz Bari Doppio.
Akční a ve slevě produkt jde nakoupit snadno tady na našem webu v kategorii boční clony. Připravili jsme ještě podobné produkty z této populární sekce za super ceny. Významná značka Blumfeldt dlouhodobě poskytuje špičkové zboží za opravdu výhodné peníze! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Mrkněte také na další zboží značky Blumfeldt. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný produkt Blumfeldt Torre di Bari, opěrný sloupek pro boční od kvalitního výrobce Blumfeldt lze pořídit momentálně na webu v akci! Cenově vychází na 1 057 Kč.