Blumfeldt Vesta, zahradní pochodeň, olejová pochodeň, 8 kusů, 245 ml, ušlechtilá ocel

Fascinující oheň! S olejovou pochodní Blumfeldt Vesta přinesete mystiku plamene do Vaší zahrady a objevíte večerní dekoraci na... více informací »
Blumfeldt Vesta
Značka: Blumfeldt
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Fascinující oheň! S olejovou pochodní Blumfeldt Vesta přinesete mystiku plamene do Vaší zahrady a objevíte večerní dekoraci na...

Fascinující oheň! S olejovou pochodní Blumfeldt Vesta přinesete mystiku plamene do Vaší zahrady a objevíte večerní dekoraci na párty nebo pro romantiku pro dva.Zahradní pochodně Blumfeldt Vesta ponoří terasy, balkony nebo zahrady do půvabného moře plamenů. 8 elegantních olejových loučí z kartáčované ušlechtilé oceli otevírá řadu možností pro atraktivní podobu večerního osvětlení. 120 cm dlouhá pochodeň se jednoduše zapíchne do země a je osazena rychle a nekomplikovaně. Hlavice pochodně nabízí prostor pro 245 ml oleje do lamp – vystačí na 6 hodin plápolajícího plamene. Použitím skleněných vláken na knot tento neshoří a není nutné ho měnit – rozumné a pohodlné. Kryt z ušlechtilé oceli se používá pro jednoduché uhašení plamene, když se večer blíží ke konci.Se zahradními pochodněmi z ušlechtilé oceli Blumfeldt Vesta si přinesete do své zahrady fascinující atmosféru. Akční a ve slevě produkt Blumfeldt Vesta, zahradní pochodeň, olejová pochodeň, 8 kusů, 245 ml, ušlechtilá ocel můžete získat nyní tu v populární sekci zahradní osvětlení. Prozkoumejte nové produkty z této kategorie ve výprodejové akci. To však není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další kvalitní kousky od výrobce Blumfeldt. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Blumfeldt Vesta, zahradní pochodeň, olejová pochodeň, 8 kusů, 245 ml, od top výrobce Blumfeldt jednoduše můžete sehnat zde opravdu výhodně! Výhodně za super cenu 1 699 Kč.