Capital Sports Addict, modrý, nylonový popruh, pás, 2 kusy, sada, karabinový hák, soutěžní standard

Popruhy CAPITAL SPORTS Addict jsou praktickými pomocníky při cvičeních s vlastní hmotností.Odolné nylonové popruhy mají délku... více informací »
Capital Sports Addict
499 Kč
Ověřit dostupnost
Popruhy CAPITAL SPORTS Addict jsou praktickými pomocníky při cvičeních s vlastní hmotností.Odolné nylonové popruhy mají délku...

Popruhy CAPITAL SPORTS Addict jsou praktickými pomocníky při cvičeních s vlastní hmotností.Odolné nylonové popruhy mají délku 182 cm, díky čemuž jsou flexibilně použitelné a nastavitelné v různých výškách. Při nastavení správné délky jsou mimořádně praktická 10stupňová označení na pásech. Silné karabinové háky z kovu umožňují rychlé nastavení a zajišťují extra pevné držení.
Vynikající produkt Capital Sports Addict, modrý, jde pořídit teď tady u nás v oblíbené rubrice závěsné systémy, multitrainer. Vyhledejte si další produkty z této známé rubriky za výborné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další skvělé zboží od dodavatele Capital Sports. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Capital Sports vás a vaše blízké obohatí o špičkové produkty za extra ceny! A to je teprve začátek!

Zajímavý produkt Capital Sports Addict, modrý, nylonový popruh, pás, 2 kusy, sada, karabinový hák, soutěžní od top značky Capital Sports pohodlně dostanete v naší nabídce za super cenu. Nyní pořídíte za 499 Kč.