Capital Sports Armlug Ab Slings, max. 120 kg, modrá, tréninkové ramenní opěrky, karabinové háky

Capital Sports Armlug jsou flexibilní švihové ramenní opěrky pro efektivní procvičování břicha s různými obměnami – např.... více informací »
Capital Sports Armlug Ab Slings
547 Kč
Ověřit dostupnost
Capital Sports Armlug jsou flexibilní švihové ramenní opěrky pro efektivní procvičování břicha s různými obměnami – např....

Capital Sports Armlug jsou flexibilní švihové ramenní opěrky pro efektivní procvičování břicha s různými obměnami – např. švihy nohou při zavěšení či shyby (sklapovačky).19 cm široké opěrky mají měkké polstrování pro vysoké pohodlí během používání. Materiál přátelský k pokožce se mimo jiné vyznačuje i mimořádně odolnými vlastnostmi.Masivní, kovové karabinové háky umožňují rychlou a jednoduchou instalaci např. na hrazdu. Bezpečnostní uzávěr garantuje max. zatížitelnost 120 kg.Na efektivní trénink stačí jen ramenní opěrky zavěsit např. na hrazdu a nasadit si je přes paže. Opěrky se mimořádně hodí na cvičení s vlastní vahou. Po cvičení je lze snadno složit a pohodlně přenášet v tašce či batohu. Tento žádaný výrobek můžete pořídit nyní tu v populární kategorii posilovací doplňky! Pořiďte si další produkty z této kategorie za nejlepší ceny! U nás nabízíme více, mrkněte také na další skvělé kousky od dodavatele Capital Sports. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Capital Sports vám poskytuje vysoce kvalitní zboží za překvapivě výhodnou cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Capital Sports Armlug Ab Slings, max. 120 kg, modrá, tréninkové ramenní pocházející od značky Capital Sports pohodlně seženete na našich stránkách extra se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 547 Kč.