Capital Sports Azura M3, domácí skládací stacionární kolo, zádová opěrka, boční držadla, 100 kg

Klarfit Azura Pro je skládací cyklotrenažér, který vás podpoří při každodenním domácím tréninku a ve složeném stavu... více informací »
Capital Sports Azura M3
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Klarfit Azura Pro je skládací cyklotrenažér, který vás podpoří při každodenním domácím tréninku a ve složeném stavu...

Klarfit Azura Pro je skládací cyklotrenažér, který vás podpoří při každodenním domácím tréninku a ve složeném stavu nezabere mnoho místa. Nasazení zařízení je bleskové. Díky pohodlné opěrce zad se můžete při delším tréninku narovnat a opřít, a odlehčit tak své páteři. Boční rukojeti pomáhají udržovat stabilní držení horní části těla. Ochranná základna zařízení chrání před poškozením citlivých povrchů (např. podlah), zabraňuje vrzání a zajišťuje stabilitu při tréninku. Kolo má osm úrovní výkonu, které lze snadno přepínat ručním otočným přepínačem. Pulsmetr zabudovaný v rukojetích informuje tréninkový počítač zařízení o tepové frekvenci a umožňuje dokonalou kontrolu výkonu. Tréninkový počítač zobrazuje kromě tepové frekvence také čas, rychlost, spálené kalorie a všechny důležité údaje, které umožňují určit a kontrolovat dosažení stanovených cílů.Díky čtyřstupňovému nastavitelnému sedlu lze kolo ergonomicky přizpůsobit jakékoli výšce. Široké sedlo s extra měkkým polstrováním zaručuje bezbolestný trénink i během několika hodin. Protiskluzové pedály s nastavitelnými klipy pomáhají optimálnímu přenosu síly z nohy na pedál. Malá přihrádka pod displejem slouží k uložení např. iPadu, iPhonu a dalších podobných věcí. Upozorňujeme, že zařízení je dodáváno jako skládací sada, jejíž montáž trvá přibližně 15 minut, což závisí na individuální zručnosti. Manuál a veškerý potřebný montážní materiál je součástí balení.   Tento výjimečný produkt lze zakoupit prostě tady na našich stránkách v rubrice rotopedy. Nyní můžete koupit nové výrobky z této známé sekce za skvělou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás najdete více kousků od značky Capital Sports. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Capital Sports nabízí vysoce kvalitní zboží ! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Často hledaný produkt Capital Sports Azura M3, domácí skládací od dodavatele kvalitních produktů Capital Sports pohodlně pořídíte momentálně se slevou! Právě teď jen za 3 399 Kč.