Capital Sports Barria, nástěnné držáky činky, 6 zarážek, nosnost 250 kg

Nástěnné držáky činkové tyče Barria značky Capital Sports přinesou do vašeho fitness studia či domácí posilovny řád. Oba... více informací »
Capital Sports Barria
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné držáky činkové tyče Barria značky Capital Sports přinesou do vašeho fitness studia či domácí posilovny řád. Oba...

Nástěnné držáky činkové tyče Barria značky Capital Sports přinesou do vašeho fitness studia či domácí posilovny řád. Oba robustní nosníky nabízejí místo pro uložení max. 6 tyčí s celkovou hmotností 250 kg. Potažené černou práškovou barvou chrání držáky před korozí a škrábanci.Balení zahrnuje i speciální šrouby a hmoždinky na bezpečnou montáž nosníků na stěnu. Zlevněný produkt jde sehnat rovněž tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci stojany na tyče. Prozkoumejte vyjímečné produkty z naší sekce snadno online! Přední dodavatel Capital Sports prodává velmi kvalitní zboží.. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky Capital Sports. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě produkt Capital Sports Barria, nástěnné držáky činky, 6 od odblíbeného výrobce Capital Sports lze získat zde se slevou. Zrovna teď v akci za 1 299 Kč.