Capital Sports Bearbar, černá, olympijská tyč, chrom, 20 kg

Posuň své limity! Tyč obouruční činky CAPITAL SPORTS Bearbar je speciálně vyvinuta pro vysoké zatížení při vzpírání,... více informací »
Capital Sports Bearbar
5 499 Kč
Ověřit dostupnost
Posuň své limity! Tyč obouruční činky CAPITAL SPORTS Bearbar je speciálně vyvinuta pro vysoké zatížení při vzpírání,...

Posuň své limity! Tyč obouruční činky CAPITAL SPORTS Bearbar je speciálně vyvinuta pro vysoké zatížení při vzpírání, silovém trojboji a funkčním tréninku.S délkou 220 cm, vlastní hmotností 20 kg a průměrem objímky 50 mm odpovídá normám pro olympijskou tyč. Černá tyč je vyrobena z pružinové oceli. Její černé 40 cm dlouhé objímky nabízejí prostor až pro 910 kg závaží. I při opakovaném odhazování tyče zůstává tyč Bearbar stabilní bez ohnutí nebo poškození.Kvalitní jsou i ložiska činky CAPITAL SPORTS Bearbar: 4 věnce jehlových ložisek, každé s 8 jehlami, umožňují při upínání vysokou hladkost. Takže můžeš tyč při tréninku, především při trhu a nadhozu, přemístit rychle a s minimálním vynaložením síly. Rukojeť s průměrem 28 mm a jemné vroubkování zajišťují bezpečné a pevné držení. Tento neodolatelný produkt Capital Sports Bearbar, černá, olympijská tyč, chrom, 20 kg můžete pořídit ještě tady u nás v populární sekci vzpěračské tyče! Nyní si můžete vybrat zcela nové výrobky z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Žádaný produkt Capital Sports Bearbar, černá, olympijská tyč, chrom, od společnosti s předním postavením na trhu Capital Sports seženete tady nyní se slevou! Právě teď za cenu 5 499 Kč.