Capital Sports Beastvest, 5 kg, černá, zátěžová vesta, pískové závaží

CAPITAL SPORTS Beastvest je univerzální a mnohostranný pomocník při cvičení, určený především ke zvýšení síly a... více informací »
Capital Sports Beastvest
1 124 Kč
Ověřit dostupnost
CAPITAL SPORTS Beastvest je univerzální a mnohostranný pomocník při cvičení, určený především ke zvýšení síly a...

CAPITAL SPORTS Beastvest je univerzální a mnohostranný pomocník při cvičení, určený především ke zvýšení síly a výdrže.Díky nylonovému pásu s rychlouzávěrem se vesta přizpůsobí individuálním rozměrům těla, čímž nabízí absolutní volnost při nošení. Na přední a zadní straně se nachází 8 kapes na závaží, přičemž každé kapsa nabízí možnost uložení cca 600 g pískového závaží.CAPITAL SPORTS zátěžová vesta kromě toho nabízí i měkkou výztuž pro zajištění příjemného nošení. Materiály přátelské k pokožce se rovněž vyznačují i ​​vysokou odolností. Vzdušná síťovina v oblasti hrudi a zátylku umožňuje udržování optimální teploty a odvádí pot. Super produkt naleznete bez problémů tady na webu zařazený v rubrice zátěžové vesty! Máme pro vás zlevněné výrobky ve zmíněné rubrice za super ceny! Značka Capital Sports svým zákazníkům nabízí top zboží !

Zlevněný výrobek Capital Sports Beastvest, 5 kg, od společnosti s předním postavením na trhu Capital Sports jednoduše seženete tady a teď právě za výborné peníze! Nyní získáte od 1 124 Kč.