Capital Sports Beforce, černé, kompresní tričko, tréninkové tričko, dámské, L

Kompresním tričkem Beforce přináší CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pocitu pohodlí a podpory těla při tréninku.Tréninkové... více informací »
Capital Sports Beforce
499 Kč
Ověřit dostupnost
Kompresním tričkem Beforce přináší CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pocitu pohodlí a podpory těla při tréninku.Tréninkové...

Kompresním tričkem Beforce přináší CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pocitu pohodlí a podpory těla při tréninku.Tréninkové tričko Beforce zabezpečuje střední stupeň stahování díky materiálu žerzej. Tato látka redukuje chvění a napětí svalstva a zlepšuje celkovou koordinaci svalů během tréninku. Technologie CAPITAL SPORTS Dehydr8 udržuje optimální tělesnou teplotu a efektivně odvádí vlhkost. Síťované části v části krku, podpaží a na bocích zajišťují efektivní cirkulaci vzduchu. Rozšířený výstřih u krku zase usnadňuje dýchání. Výztuže na loktech slouží k ochraně při náročném tréninku a zvyšují i ​​životnost trička.Dostupné velikosti: XS, S, M, L Tento vynikající produkt Capital Sports Beforce, černé, kompresní tričko, tréninkové tričko, dámské, lze zakoupit v pohodě tu na našem webu ve známé kategorii sportovní oblečení! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Hodně prodávaný produkt Capital Sports Beforce, černé, kompresní tričko, tréninkové tričko, od značky s tradicí a dobrou pověstí Capital Sports lze zakoupit právě teď v akci! Cena od 499 Kč.