Capital Sports Beforce, kompresní kalhoty, funkční prádlo pro muže, velikost M

S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu a pohodlí při... více informací »
Capital Sports Beforce
639 Kč
Ověřit dostupnost
S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu a pohodlí při...

S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu a pohodlí při tréninku.Tréninkové kalhoty pro muže Beforce se postarají svým prodyšným materiálem o střední úroveň komprese. Tím se snižují svalové vibrace i napětí a zlepšuje se celková svalová koordinace během tréninku. CAPITAL SPORTS technologie Dehydr8 udržuje tělesnou teplotu na ideální úrovni a odvádí od těla vlhkost – ideální podmínky pro nejlepší výkon. Síťové díly v pase a rozkroku zajišťují příjemné větrání a regulaci teploty. Zesílená kolena jsou přizpůsobena zvýšeným zátěžím během fitness tréninku a postarají se o dlouhou životnost kalhot. Hodně prodávaný produkt Capital Sports Beforce, kompresní kalhoty, funkční prádlo pro muže, velikost M jde získat teď tady a teď na našem webu umístěný v rubrice sportovní oblečení. Vyberte si kvalitní produkty ze zmíněné rubriky za super peníze! Máme toho více, u nás najdete další kvalitní kousky od značky Capital Sports. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Capital Sports Beforce, kompresní kalhoty, funkční od výrobce se zárukou kvality Capital Sports máte možnost dostat právě teď za outletovou cenu! Nyní získáte od 639 Kč.