Capital Sports Beforce, kompresní kalhoty, funkční prádlo pro ženy, velikost L

S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu pohodlí při... více informací »
Capital Sports Beforce
489 Kč
Ověřit dostupnost
S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu pohodlí při...

S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu pohodlí při tréninku.Tréninkové kalhoty pro ženy Beforce se postarají svým prodyšným žerzejovým materiálem o střední úroveň komprese. Tím se snižují svalové vibrace i napětí a zlepšuje se celková svalová koordinace během tréninku. CAPITAL SPORTS technologie Dehydr8 udržuje tělesnou teplotu na ideální úrovni a odvádí od těla vlhkost – ideální podmínky pro nejlepší výkon. Zesílená kolena jsou přizpůsobena zvýšeným zátěžím během fitness tréninku a postarají se o dlouhou životnost kalhot.Dostupné velikosti: XS, S, M, L
Tento velmi oblíbený produkt můžete získat bez obtíží tady na našem webu ve známé sekci zimní sporty. Získejte ještě ostatní výrobky ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbený dodavatel Capital Sports prodává top zboží !

Povedený kus Capital Sports Beforce, kompresní kalhoty, funkční prádlo pro od značky s dlouholetou historií Capital Sports snadno najdete bezpečně online za super peníze. Akční ceny již od 489 Kč.