Capital Sports Beforce, kompresní kalhoty, funkční prádlo pro ženy, velikost M

S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu pohodlí při... více informací »
Capital Sports Beforce
489 Kč
Ověřit dostupnost
S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu pohodlí při...

S kompresním oblečením Beforce vytvořila společnost CAPITAL SPORTS ideální kombinaci pro podporu pohodlí při tréninku.Tréninkové kalhoty pro ženy Beforce se postarají svým prodyšným žerzejovým materiálem o střední úroveň komprese. Tím se snižují svalové vibrace i napětí a zlepšuje se celková svalová koordinace během tréninku. CAPITAL SPORTS technologie Dehydr8 udržuje tělesnou teplotu na ideální úrovni a odvádí od těla vlhkost – ideální podmínky pro nejlepší výkon. Zesílená kolena jsou přizpůsobena zvýšeným zátěžím během fitness tréninku a postarají se o dlouhou životnost kalhot.Dostupné velikosti: XS, S, M, L Tento velmi žádaný kousek je k získání rovněž tady u nás v populární rubrice zimní sporty. Nyní získáte oblíbené produkty z naší sekce za extra cenu!

Hodně oblíbený produkt Capital Sports Beforce, kompresní kalhoty, funkční prádlo od skvělé značky Capital Sports máte možnost získat v naší aktuální nabídce výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 489 Kč.