Capital Sports Beforce, velikost S, šedé, tréninkové tričko, dámské

Be the force! Tréninkové tričko CAPITAL SPORTS představuje dokonalý kousek oblečení na trénink nebo volnočasové aktivity. Tričko... více informací »
Capital Sports Beforce
Be the force! Tréninkové tričko CAPITAL SPORTS představuje dokonalý kousek oblečení na trénink nebo volnočasové aktivity. Tričko...

Be the force! Tréninkové tričko CAPITAL SPORTS představuje dokonalý kousek oblečení na trénink nebo volnočasové aktivity. Tričko Beforce sestává z mimořádně příjemné textilní směsi bavlny (60 %) a polyesteru (40 %). Daná kombinace zajišťuje měkkost, přilnavost a zároveň i robustnost. Velký potisk trička prezentuje značku CAPITAL SPORTS s prvky města Berlín.Dostupné velikosti: XS, S, M, L Kvalitní a velmi žádaný kousek je dostupný právě na webu v oblíbené kategorii sportovní oblečení. Podívejte se na ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu!

Ve slevě kus Capital Sports Beforce, velikost od přední značky Capital Sports snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách pořád výhodně! Výhodně teď u nás za 399 Kč.