Capital Sports Black Core Equalizer, workout celého těla, černý

Cvičení celého těla kdekoli a kdykoli chcete: Black Core Equalizer od Capital Sports to umožňuje! Ať už doma, v kanceláři, v... více informací »
Capital Sports Black Core Equalizer
1 448 Kč
Ověřit dostupnost
Cvičení celého těla kdekoli a kdykoli chcete: Black Core Equalizer od Capital Sports to umožňuje! Ať už doma, v kanceláři, v...

Cvičení celého těla kdekoli a kdykoli chcete: Black Core Equalizer od Capital Sports to umožňuje! Ať už doma, v kanceláři, v parku nebo na cestách. Tyto dva prostorově úsporné ocelové stojany se vejdou do každého kufru a zabírají málo místa – cca 61 x 35 cm. Jedná se o skutečně všestranné zařízení. Kliky, dipy, výpady a zvedání nohou jsou jen některé z nesčetných variant cviků, které lze provádět. Trénink s Black Core Equalizer od společnosti Capital Sports je vhodný pro různé věkové skupiny a tréninkové nároky, protože intenzitu cvičení lze individuálně upravit posunem vlastní tělesné hmotnosti. Montáž je jednoduchá, nevyžaduje mnoho zručnosti a je hotová přibližně za 5 až 10 minut. Potřebujete pouze šestihranný klíč 17, který je k dostání v každém obchodě pro kutily. Vhodné upevňovací šrouby a podložky jsou součástí dodávky.

Tento výjimečný produkt Capital Sports Black Core od spolehlivé značky Capital Sports jednoduše získáte zde extra se slevou. Aktuálně za super cenu 1 448 Kč.