Capital Sports Bludgeon Clubbell, černá/modrá, clubbell kužel, ocel, 10 kg

Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se... více informací »
Capital Sports Bludgeon Clubbell
1 219 Kč
Ověřit dostupnost
Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se...

Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se zařízením Bludgeon trénovat sílu a koordinaci v ramenou, pažích a rukou s vysokým stupněm zátěže: Na rozdíl od normálních činek je hmotnost clubbell kužele umístěna nerovnoměrně na jedné straně, což vytváří zcela nový stupeň obtížnosti.Clubbell kužel Bludgeon od společnosti CAPITAL SPORTS je kompletně vyroben z lité oceli a vybaven dvoubarevným, černým a modrým, práškovým lakováním. Abys mohl kužel dobře uchopit při všech cvičeních, 3,7 cm silná ručka je mírně zdrsněná, takže drží v ruce bezpečně a pevně. Akční produkt můžete získat bez obtíží tady na našem webu v populární kategorii činky! Najděte si zlevněné zboží z této známé rubriky za outletovou cenu!

Tento velmi žádaný produkt Capital Sports Bludgeon Clubbell, černá/modrá, clubbell od značky s dobrým jménem Capital Sports snadno naleznete bezpečně online v bezva akci! V akci za 1 219 Kč.