Capital Sports Bludgeon Clubbell, černá/modrá, clubbell kužel, ocel, 2 kg

Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se... více informací »
Capital Sports Bludgeon Clubbell
399 Kč
Ověřit dostupnost
Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se...

Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se zařízením Bludgeon trénovat sílu a koordinaci v ramenou, pažích a rukou s vysokým stupněm zátěže: Na rozdíl od normálních činek je hmotnost clubbell kužele umístěna nerovnoměrně na jedné straně, což vytváří zcela nový stupeň obtížnosti.Clubbell kužel Bludgeon od společnosti CAPITAL SPORTS je kompletně vyroben z lité oceli a vybaven dvoubarevným, černým a modrým, práškovým lakováním. Abys mohl kužel dobře uchopit při všech cvičeních, 2,2cm silná ručka je mírně zdrsněná, takže drží v ruce bezpečně a pevně.

Tento vynikající produkt Capital Sports Bludgeon Clubbell, černá/modrá, clubbell kužel, od přední společnosti Capital Sports jde pořídit zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Teď za akční cenu 399 Kč.