Capital Sports Bludgeon Clubbell, černá/modrá, clubbell kužel, ocel, 20 kg

Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se... více informací »
Capital Sports Bludgeon Clubbell
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se...

Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se zařízením Bludgeon trénovat sílu a koordinaci v ramenou, pažích a rukou s vysokým stupněm zátěže: Na rozdíl od normálních činek je hmotnost clubbell kužele umístěna nerovnoměrně na jedné straně, což vytváří zcela nový stupeň obtížnosti.Clubbell kužel Bludgeon od společnosti CAPITAL SPORTS je kompletně vyroben z lité oceli a vybaven dvoubarevným, černým a modrým, práškovým lakováním. Abys mohl kužel dobře uchopit při všech cvičeních, 4,5 cm silná ručka je mírně zdrsněná, takže drží v ruce bezpečně a pevně.

Výjimečný a žádaný výrobek Capital Sports Bludgeon Clubbell, černá/modrá, clubbell kužel, ocel, od výrobce se skvělou pověstí Capital Sports lze zakoupit tady a teď právě až neuvěřitelně levně. Cena již od 2 199 Kč.