Capital Sports Bludgeon Clubbell, černá/modrá, clubbell kužel, ocel, 4 kg

Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se... více informací »
Capital Sports Bludgeon Clubbell
Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se...

Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se zařízením Bludgeon trénovat sílu a koordinaci v ramenou, pažích a rukou s vysokým stupněm zátěže: Na rozdíl od normálních činek je hmotnost clubbell kužele umístěna nerovnoměrně na jedné straně, což vytváří zcela nový stupeň obtížnosti.Clubbell kužel Bludgeon od společnosti CAPITAL SPORTS je kompletně vyroben z lité oceli a vybaven dvoubarevným, černým a modrým, práškovým lakováním. Abys mohl kužel dobře uchopit při všech cvičeních, 2,3cm silná ručka je mírně zdrsněná, takže drží v ruce bezpečně a pevně.Výjimečný a žádaný produkt lze sehnat již dnes u nás zařazený v kategorii činky. Podívejte se na ostatní zboží z této populární rubriky za výborné peníze!

Tento akční a ve slevě produkt Capital Sports Bludgeon Clubbell, černá/modrá, clubbell kužel, ocel, od skvělé značky Capital Sports snadno můžete sehnat zrovna napořád výhodně! Aktuálně v akci od 640 Kč.