Capital Sports Bludgeon Clubbell, černá/modrá, clubbell kužel, ocel, 8 kg

Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se... více informací »
Capital Sports Bludgeon Clubbell
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se...

Clubbell kužel CAPITAL SPORTS Bludgeon přináší do tvého tréninku švih. Se silnými švihy nebo kyvadlovými cvičeními budeš se zařízením Bludgeon trénovat sílu a koordinaci v ramenou, pažích a rukou s vysokým stupněm zátěže: Na rozdíl od normálních činek je hmotnost clubbell kužele umístěna nerovnoměrně na jedné straně, což vytváří zcela nový stupeň obtížnosti.Clubbell kužel Bludgeon od společnosti CAPITAL SPORTS je kompletně vyroben z lité oceli a vybaven dvoubarevným, černým a modrým, práškovým lakováním. Abys mohl kužel dobře uchopit při všech cvičeních, 3,5 cm silná ručka je mírně zdrsněná, takže drží v ruce bezpečně a pevně.

Zcela unikátní kus Capital Sports Bludgeon Clubbell, černá/modrá, clubbell od našeho známého výrobce Capital Sports je k sehnání právě nyní za výhodné peníze. V akci od 1 099 Kč.