Capital Sports Bravor Wall Ball medicinbal PVC 12kg černá, dvojité švy

V USA etablovaný už dlouho u profesionálních atletů jako běžné tréninkové nářadí. S CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball dodáte... více informací »
Capital Sports Bravor Wall Ball medicinbal PVC 12kg
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
V USA etablovaný už dlouho u profesionálních atletů jako běžné tréninkové nářadí. S CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball dodáte...

V USA etablovaný už dlouho u profesionálních atletů jako běžné tréninkové nářadí. S CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball dodáte Vašemu tréninku nové impulsy díky četným variantám cvičení.Ať už dynamické nebo statické cvičení: s moderní variantou klasického medicinbalu posilujete jak malé, tak i velké skupiny svalstva a trénujete sílu, výdrž a koordinaci.Vysoce kvalitní zpracování dodává Bravor Wall Ballu jeho masivnost, stabilní tvar a vyvážený balanc. Přesně tak jak vysoká je nárazová síla, Wall Ball absorbuje náraz a zachová si svůj tvar.Ať už doma, na tréninkové ploše nebo ve sportovním klubu – díky různým hmotnostním třídám je CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball vhodným sportovním nástrojem pro každou sportovní úroveň.Dostupné hmotnosti: 12kg, 3kg (10030700), 4kg (10030701), 6kg (10030702), 9kg (10030703)Tento zlevněný kus máte možnost nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v rubrice medicinbaly a posilovací míče. Nyní můžete získat zlevněné výrobky z této populární sekce snadno online! To není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás najdete více kvalitních produktů od značky Capital Sports. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Capital Sports pro své zákazníky dodává vynikající sortiment za parádní cenu!

Velmi prodávaný produkt Capital Sports Bravor Wall Ball od dodavatele s dobrým jménem Capital Sports dostanete v aktuální nabídce skutečně levně. Nyní zakoupíte za 1 299 Kč.