Capital Sports Bravor Wall Ball medicinbal PVC 6kg černá, dvojité švy

V USA etablovaný už dlouho u profesionálních atletů jako běžné tréninkové nářadí. S CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball dodáte... více informací »
Capital Sports Bravor Wall
1 149 Kč
Ověřit dostupnost
V USA etablovaný už dlouho u profesionálních atletů jako běžné tréninkové nářadí. S CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball dodáte...

V USA etablovaný už dlouho u profesionálních atletů jako běžné tréninkové nářadí. S CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball dodáte Vašemu tréninku nové impulsy díky četným variantám cvičení.Ať už dynamické nebo statické cvičení: s moderní variantou klasického medicinbalu posilujete jak malé, tak i velké skupiny svalstva a trénujete sílu, výdrž a koordinaci.Vysoce kvalitní zpracování dodává Bravor Wall Ballu jeho masivnost, stabilní tvar a vyvážený balanc. Přesně tak jak vysoká je nárazová síla, Wall Ball absorbuje náraz a zachová si svůj tvar.Ať už doma, na tréninkové ploše nebo ve sportovním klubu – díky různým hmotnostním třídám je CAPITAL SPORTS Bravor Wall Ball vhodným sportovním nástrojem pro každou sportovní úroveň.Dostupné hmotnosti: 6kg, 3kg (10030700), 4kg (10030701), 9kg (10030703), 12kg (10030704).

Unikátní a žádaný výrobek Capital Sports Bravor Wall Ball medicinbal PVC 6kg černá, dvojité od výrobce se zárukou kvality Capital Sports můžete získat zde za parádní cenu. Nyní za akční cenu 1 149 Kč.