Capital Sports CA Tremendour kladkostroj, Rack rozšíření, dodatkový díl

Společnost CAPITAL SPORTS přináší s Tremendour Power rack ideální multifunkční stanici na trénink pro každou domácí posilovnu,... více informací »
Capital Sports CA Tremendour
8 099 Kč
Ověřit dostupnost
Společnost CAPITAL SPORTS přináší s Tremendour Power rack ideální multifunkční stanici na trénink pro každou domácí posilovnu,...

Společnost CAPITAL SPORTS přináší s Tremendour Power rack ideální multifunkční stanici na trénink pro každou domácí posilovnu, kde se seriózně pracuje na vypracování svalstva. Jak je již známo z fitness studií, je Power Cage nezbytným základem pro různé druhy cvičení – především když chcete cvičit bezpečně sami.S dodatkovým dílem bude rack rozšířen o praktickou funkci. Kladkostroj umožňuje namáhavý a rozmanitý funkční trénink, se kterým si procvičíte celou horní část těla.Zlevněný produkt pořídíte právě zde tady na našem webu zařazený v kategorii multifunkční posilovací kladky! Nyní získáte unikátní zboží z naší rubriky ve výhodné akci!

Nový kus Capital Sports CA Tremendour kladkostroj, Rack rozšíření, dodatkový od spolehlivého výrobce Capital Sports lze pořídit momentálně pořád výhodně. Nyní zakoupíte za 8 099 Kč.