Capital Sports Comp Rings, dřevěné gymnastické kruhy, rychlouzávěr, popruhy

Tréninkové kruhy od Capital Sports představují multifunkční zařízení na množství rozličných cvičení s vlastní hmotností.... více informací »
Capital Sports Comp Rings
999 Kč
Ověřit dostupnost
Tréninkové kruhy od Capital Sports představují multifunkční zařízení na množství rozličných cvičení s vlastní hmotností....

Tréninkové kruhy od Capital Sports představují multifunkční zařízení na množství rozličných cvičení s vlastní hmotností. Ideálně určené na vzpírání či natahování svalů, díky možnosti snadného připevnění a nízké hmotnosti jsou ideálním tréninkovým partnerem.Cvičení s kruhy vyžaduje sílu, koordinaci a hodně procvičování – nestabilita vyžaduje více síly než např. cvičení na stroji, čímž efektivněji procvičíte své svaly a koordinaci.Kruhy jsou vyrobeny z kvalitního březového dřeva a nabízejí bezpečný úchop.Odolné nylonové pásy s délkou 450 cm umožňují flexibilní nastavení při cvičení díky 15stupňovému značení. Kovové rychlouzávěry zajišťují bezpečnou stabilitu a rychlé nastavení délky pásu. Tento kvalitní produkt máte možnost pořídit bezprostředně tu na našem webu v populární sekci závěsné systémy, multitrainer. Nyní získáte skvělé kousky z této známé rubriky za výhodné peníze.

Tento zlevněný kus Capital Sports Comp Rings, dřevěné gymnastické kruhy, rychlouzávěr, od společnosti se zárukou kvality Capital Sports jednoduše pořídíte online za mimořádně nízkou cenu. Nabídky již od 999 Kč.