Capital Sports dámské tréninkové tílko, bílé mramorované, velikost L

Zůstaň na vrcholu! S tréninkovým tílkem od CAPITAL SPORTS si při sportu a ve volném čase vždy dobře oblečená.Tréninkové... více informací »
Capital Sports dámské tréninkové tílko
Zůstaň na vrcholu! S tréninkovým tílkem od CAPITAL SPORTS si při sportu a ve volném čase vždy dobře oblečená.Tréninkové...

Zůstaň na vrcholu! S tréninkovým tílkem od CAPITAL SPORTS si při sportu a ve volném čase vždy dobře oblečená.Tréninkové tílko pro ženy je vyrobeno z velmi příjemné textilní směsi z 91 % polyesteru, 9% bavlny. Tím je zajištěn příjemný pocit a kvalita pevnosti materiálu. Zvláště výrazné je tištěné logo CAPITAL SPORTS na přední straně, které již při zahlédnutí motivuje k tréninku.Dostupné velikosti: S, M, L, XLTento nejprodávanější produkt Capital Sports dámské tréninkové tílko, bílé mramorované, velikost L můžete dostat právě nyní tady u nás ve známé kategorii dámská fitness trička. Máme pro vás akční produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Velmi prodávaný produkt Capital Sports dámské tréninkové tílko, bílé mramorované, velikost od známého výrobce Capital Sports snadno můžete pořídit v naší aktuální nabídce levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 699 Kč.