Capital Sports dámské tréninkové tílko, růžové, velikost M

Zůstaň na vrcholu! S tréninkovým tílkem od CAPITAL SPORTS si při sportu a ve volném čase vždy dobře oblečená.Tréninkové... více informací »
Capital Sports dámské tréninkové tílko
699 Kč
Ověřit dostupnost
Zůstaň na vrcholu! S tréninkovým tílkem od CAPITAL SPORTS si při sportu a ve volném čase vždy dobře oblečená.Tréninkové...

Zůstaň na vrcholu! S tréninkovým tílkem od CAPITAL SPORTS si při sportu a ve volném čase vždy dobře oblečená.Tréninkové tílko pro ženy je vyrobeno z velmi příjemné textilní směsi z 65 % polyesteru, 35% viskózy. Tím je zajištěn příjemný pocit a kvalita pevnosti materiálu. Zvláště výrazné je tištěné logo CAPITAL SPORTS na přední straně, které již při zahlédnutí motivuje k tréninku.Dostupné velikosti: S, M, L, XL
Tento oblíbený výrobek máte možnost koupit rovněž tady a teď na našem webu umístěný v sekci dámská fitness trička. Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této sekce v akci!

Povedený produkt Capital Sports dámské tréninkové tílko, od společnosti s úžasnou pověstí Capital Sports jde koupit zrovna dnes za zcela nejnižší cenu! V současnosti pořídíte za cenu 699 Kč.