Capital Sports Depoto Dumbbell Rack odkládací prostor na činky a závaží, 3 roviny

CAPITAL SPORTS Depoto Dumbbell Rack je Vaším partnerem při bezpečném skladování činek, činkových hřídelí a... více informací »
Capital Sports Depoto Dumbbell Rack odkládací prostor
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
CAPITAL SPORTS Depoto Dumbbell Rack je Vaším partnerem při bezpečném skladování činek, činkových hřídelí a...

CAPITAL SPORTS Depoto Dumbbell Rack je Vaším partnerem při bezpečném skladování činek, činkových hřídelí a kotoučů.Odkládací prostor, vyrobený s kvalitní oceli, je připraven na uskladnění velkého množství závaží. Na třech rovinách si najdou vhodné místo různé činky. Dva otvory na zadní straně s průměrem 5,5 cm drží činkové hřídele pevně pod kontrolou. Na šesti bočních tyčích můžete bezpečně odložit kotouče z činky. Díky odnímatelným sleeve plášťům je možné na tyče naložit kotouče s otvorem 25 mm a 50 mm.Černá prášková vrstva chrání pevnou kovovou konstrukci proti rezivění a škrábancům.Prosím, mějte na zřeteli, že zobrazené činky, kotouče z činky a hřídele nejsou součástí balení, ale slouží výhradně jako příklad použití.

Nejprodávanější výrobek Capital Sports Depoto Dumbbell od naší známé značky Capital Sports jednoduše pořídíte právě teď u nás trvale výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 10 799 Kč.