Capital Sports Dominant Edition, černá, zvedací hrazda, ocel

Zvedací hrazda Dominant Edition od společnosti CAPITAL SPORTS je spolehlivý partner při tréninku svalů ramen, rukou a zad. Dominant... více informací »
Capital Sports Dominant Edition
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Zvedací hrazda Dominant Edition od společnosti CAPITAL SPORTS je spolehlivý partner při tréninku svalů ramen, rukou a zad. Dominant...

Zvedací hrazda Dominant Edition od společnosti CAPITAL SPORTS je spolehlivý partner při tréninku svalů ramen, rukou a zad. Dominant Edition, to je extrémní stabilita z 2 mm ocelových čtvercových trubek s černým práškovým lakováním. Zvláště praktické jsou dvojité otvory v rámu. Rychle a jednoduše lze namontovat tyče s průměrem 3 cm ve dvou vzdálenostech. S délkou 1,25 m nabízí místo pro každou šířku úchopu. V druhém volném otvoru lze s přídavnou tyčí (produkt 10028797) vytvořit připojení s další zvedací tyčí ze série Dominant Edition od společnosti CAPITAL SPORTS – ideální pro prostorově úspornou montáž zvedací stěny v posilovně!
Super kus Capital Sports Dominant Edition, černá, zvedací hrazda, ocel seženete taky na našem webu zařazený v sekci hrazdy. Prozkoumejte ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny! Populární značka Capital Sports vám poskytuje vynikající výrobky za dobrou cenu.

Oblíbený kus Capital Sports Dominant Edition, černá, zvedací od našeho známého výrobce Capital Sports jednoduše najdete tady teď za příznivou cenu! Výhodně za skvělou cenu 1 999 Kč.