Capital Sports Flaptor sklápěcí posilovací lavička černá

Pro maximální vytrvalostní trénink v omezeném prostoru: CAPITAL SPORTS Flaptor skládací posilovací lavice. Pro efektivní... více informací »
Capital Sports Flaptor sklápěcí posilovací
3 209 Kč
Ověřit dostupnost
Pro maximální vytrvalostní trénink v omezeném prostoru: CAPITAL SPORTS Flaptor skládací posilovací lavice. Pro efektivní...

Pro maximální vytrvalostní trénink v omezeném prostoru: CAPITAL SPORTS Flaptor skládací posilovací lavice. Pro efektivní budování svalů nestačí trénovat pouze s těžkými váhami, ale také dávat svalům nové podněty pomocí různých cviků. Díky mnoha možnostem nastavení sedadla a opěradla je možné zvolit až 21 tréninkových poloh. Tím se otevírá další spektrum cviků s jednoručními a obouručními činkami i s váhou vlastního těla. Abyste mohli čistě a bezpečně provádět benchpress a veslování se závažím, posunete opěradlo nahoru. Upevnění nohou zabrání nadměrnému prohnutí páteře při cvičení s obouručními činkami. K rozložení a složení posilovací lavice stačí několik pohybů rukou. Díky kompaktním rozměrům ji lze umístit pod postel, do jakéhokoli rohu nebo za dveře. Díky vysoké maximální nosnosti stojí posilovací lavice pevně a stabilně i s rostoucí hmotností tréninkových závaží. Polstrování opěradla o tloušťce 5 cm je vyrobeno ze syntetické kůže odolné proti oděru, která se snadno čistí. Můžete tak vždy pohodlně sedět nebo ležet s potřebným odporem. Vysoce nosná a skládací do nejmenších rozměrů: CAPITAL SPORTS Flaptor skládací posilovací lavice. Dostupné barvy: černá, stříbrná/černá (produkt 10030953).
Ve slevě produkt můžete dostat právě teď tady na našich stránkách v kategorii nastavitelné lavice. Mrkněte na ještě další zboží ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. Věhlasný výrobce Capital Sports může nabídnout vysoce kvalitní produkty !

Výjimečný a žádaný produkt Capital Sports Flaptor sklápěcí posilovací od společnosti se zárukou kvality Capital Sports snadno naleznete momentálně na webu se slevou! Nyní pořídíte od 3 209 Kč.