Capital Sports Gripnip Energy Bag, sada 5 zátěžových kapes, 2/4/6/8/10 kg

Energy Bag Set CAPITAL SPORTS Gripnip rozšíří tvé cvičení o nepředvídané - změnu, kterou budeš cítit, protože během... více informací »
Capital Sports Gripnip Energy
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Energy Bag Set CAPITAL SPORTS Gripnip rozšíří tvé cvičení o nepředvídané - změnu, kterou budeš cítit, protože během...

Energy Bag Set CAPITAL SPORTS Gripnip rozšíří tvé cvičení o nepředvídané – změnu, kterou budeš cítit, protože během tréninku se zátěžovými kapsami si musí tvé svaly zvykat stále na nové podmínky. Odteď máš k dispozici širokou škálu cvičení od houpání přes zvedání až po házení. Trénuje se každý sval! A pokud nemáš chuť na sólový trénink, pak vyzkoušej házení a chytání ve skupině.Sada činek CAPITAL SPORTS Gripnip se skládá z 5 extrémně robustních, dvojitě prošitých, osmibokých kapes ze syntetického kaučuku, které nabízejí celou řadu možností uchopení. Bez ohledu na to, jaké tréninkové nároky hledáš: Při výběru z 2, 4, 6, 8 nebo 10 kg závaží zaručeně najdeš to pravé. Náplň z ocelového písku se přizpůsobuje pohybům, je robustní a tlumí náraz při házení – něco, co by si určitě nechtěl zkoušet s tvrdými činkami. Žádaný produkt Capital Sports Gripnip Energy Bag, sada 5 zátěžových kapes, 2/4/6/8/10 kg je dostupný mimo jiné na našich stránkách v rubrice zátěžové pytle! Máme pro vás nové výrobky ve zmiňované kategorii jednoduše online! Populární dodavatel Capital Sports pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky levně. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento designový kousek Capital Sports Gripnip Energy Bag, sada 5 zátěžových od spolehlivé značky Capital Sports pohodlně seženete tady a teď za outletovou cenu. Nyní za 3 799 Kč.