Capital Sports Hitchcock závěsný posilovač, modrý, upevňovací popruh, háky na dveře

Capital Sports Hitchrock je univerzální závěsný posilovač pro náročný trénink celého těla. Nespočet cvičení, které jsou... více informací »
Capital Sports Hitchcock závěsný posilovač
999 Kč
Ověřit dostupnost
Capital Sports Hitchrock je univerzální závěsný posilovač pro náročný trénink celého těla. Nespočet cvičení, které jsou...

Capital Sports Hitchrock je univerzální závěsný posilovač pro náročný trénink celého těla. Nespočet cvičení, které jsou založeny pouze na gravitaci a Vaší vlastní tělesné hmotnosti, trénuje současně Vaši sílu, rovnováhu a ohebnost. Kromě toho je podporováno budování svalstva zad a trupu, čímž předcházíte problémům s bolestí zad a držení těla, protože horní část těla a páteř jsou účinně stabilizované.S Capital Sports závěsným posilovačem můžete zvýšit Vaši výdrž a cíleně trénovat Vaše svalstvo. Komplexní pohyby, které můžete provádět se zařízením Hitchrock, také zvyšují koordinační schopnosti pro sporty, jako jsou veslování, tenis, baseball, golf a mnoho dalších. Pomocí intenzivního tréninku celého těla se závěsným posilovačem zlepšíte Vaši vytrvalost a zároveň zvýšíte Vaše spalování tuků po tréninku. Tak dosáhnou trénující s různými tréninkovými cíli se zařízením Capital Sports Hitchrock individuálních úspěchů.Závěsný posilovač je ideální tréninkové zařízení pro domácí trénink, outdoorový trénink, trénink v tělocvičně nebo všude tam, kde se budete chtít udržovat v kondici. Díky karabině, kotvě na dveře a upevňovacímu popruhu pro stromy a sloupy je závěsné zařízení rychle upevněno venku i uvnitř a je okamžitě připraveno pro použití. Posilovací zařízení může být umístěno v jakékoliv výši, takže nejsou žádná omezení použití ve velikosti těla nebo vzrůstu. Protože odpor při cvičení můžete sami přizpůsobit změnou polohy těla, je zařízení Capital Sports Hitchrock vhodné pro všechny fitness úrovně.
Zcela unikátní produkt Capital Sports Hitchcock závěsný posilovač, modrý, máte možnost koupit rovněž tady a teď na našich stránkách v sekci závěsné systémy, multitrainer! Nyní najdete jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! Věhlasný výrobce Capital Sports dlouhodobě dodává velmi kvalitní sortiment. za příznivou cenu! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele Capital Sports. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný produkt Capital Sports Hitchcock závěsný posilovač, modrý, upevňovací pocházející od značky Capital Sports máte možnost získat na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! V akci za 999 Kč.