Capital Sports Hydropow, zátěžový pytel, aqua bag, velikost L, 90 l, 75 x 40 cm, vinyl

Zátěžový pytel CAPITAL SPORTS Hydropow přináší do tvého tréninku změnu: zvedání, kývání nebo údery, získáš všestranné... více informací »
Capital Sports Hydropow
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Zátěžový pytel CAPITAL SPORTS Hydropow přináší do tvého tréninku změnu: zvedání, kývání nebo údery, získáš všestranné...

Zátěžový pytel CAPITAL SPORTS Hydropow přináší do tvého tréninku změnu: zvedání, kývání nebo údery, získáš všestranné tréninkové zařízení pro zvýšení síly a vytrvalosti, kdekoli budeš chtít! Čtyři vůči roztržení odolné rukojeti s pěnovým pláštěm ti dají plnou kontrolu nad pytlem Hydropow a umožní ti nejrozmanitější cviky.Pro perfektní přizpůsobení zátěžového pytle CAPITAL SPORTS Hydropow tvému ​​tréninku jej lze naplnit i vodou. Do nepromokavého pláště z vinylu se jí vejde až do 90 litrů a dává pytli váhu pro tvé tréninkové nároky. Pro napnutou formu se napumpuje vzduchem. Vlastní pohyb vody dává tréninku zcela novou rotaci a musí být vyrovnaný tvou silou. Nenaplněné pytel Aqua Bag můžeš prostorově úsporně uskladnit a vzít si jej s sebou na trénink kdekoliv a kdykoliv chceš.Dostupné verze: velikost L – 90 l, velikost S – 40 l (produkt 10030757), velikost M – 50 l (produkt 10030758)

Tento zlevněný produkt Capital Sports Hydropow, zátěžový pytel, aqua bag, velikost L, 90 l, 75 x 40 cm, od dodavatele s dobrým jménem Capital Sports lze sehnat teď za výborné peníze. Pouze nyní za 1 799 Kč.