Capital Sports J-Hook, pár pozinkovaných černých J-háků, příslušenství pro posilovací stojan

Capital Sports, jako je u tohoto výrobce již známé, přináší přídavný pár kvalitních J-háků pro posilovací stojan Rackster.... více informací »
Capital Sports J-Hook
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Capital Sports, jako je u tohoto výrobce již známé, přináší přídavný pár kvalitních J-háků pro posilovací stojan Rackster....

Capital Sports, jako je u tohoto výrobce již známé, přináší přídavný pár kvalitních J-háků pro posilovací stojan Rackster. Oba háky jsou vyrobeny z robustní a vysoce zatížitelné oceli, která je pozinkovaná a odolná vůči korozi. Potažení černou práškovou barvou zabezpečuje i jejich odolnost vůči poškrábání. Vnitřní strana háků je vybavena umělohmotnými tlumiči, které poskytují ochranu stojanu a eliminují ​​vysoký hluk. Na posilovací stojan se háky připevní velmi rychle. Prosím, mějte na vědomí, že J-háky snadno zapadnou do tyčí. Jsou maximálně bezpečné, snadné nasazení neovlivňuje snížení stability ani bezpečnosti stojanu.
Unikátní a oblíbený výrobek můžete pořídit taky tady u nás v sekci příslušenství ke strojům. Nyní získáte jiné zboží z této známé kategorie za extra cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Capital Sports. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Capital Sports má v nabídce vysoce kvalitní výrobky levně.

Tento vynikající produkt Capital Sports J-Hook, pár pozinkovaných černých J-háků, příslušenství pro posilovací od oblíbené značky se zárukou kvality Capital Sports snadno můžete pořídit momentálně na webu ve výhodné akci. Momentálně k dispozici za 1 499 Kč.