Capital Sports LA Tremendour kladkostroj, Rack rozšíření, dodatkový díl

Společnost CAPITAL SPORTS přináší s Tremedour Power rackem ideální multifunkční stanici pro každou domácí posilovnu, kde se... více informací »
Capital Sports LA Tremendour
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Společnost CAPITAL SPORTS přináší s Tremedour Power rackem ideální multifunkční stanici pro každou domácí posilovnu, kde se...

Společnost CAPITAL SPORTS přináší s Tremedour Power rackem ideální multifunkční stanici pro každou domácí posilovnu, kde se seriózne pracuje na vypracování svalstva. Tak jako je známé z fitness studií, je Power Cage nezbytným základem pro různé druhy cvičení – především když chcete cvičit bezpečně sami. S dodatkovým dílem bude rack rozšířen o praktickou funkci. Přístroj disponuje horní a dolní kladkou, takže žádné přání na cvičení nezůstanou nesplněné. Jak zátěž mohou být použity všechny standardní závaží s otvorem 30 mm. K zajištění závaží slouží pružinové spony.

Super produkt Capital Sports LA Tremendour kladkostroj, Rack rozšíření, dodatkový od známé kvalitní značky Capital Sports jde nakoupit zde teď za extra cenu! Na našich stránkách za 4 299 Kč.