Capital Sports Methoder, šedé, technický kotouč, kotoučové závaží, guma, pár, 2,5 kg

Odolné, robustní a vysoce zatížitelné: Taková jsou kotoučová závaží Methoder od společnosti CAPITAL SPORTS. Vyrobeno z... více informací »
Capital Sports Methoder
1 979 Kč
Ověřit dostupnost
Odolné, robustní a vysoce zatížitelné: Taková jsou kotoučová závaží Methoder od společnosti CAPITAL SPORTS. Vyrobeno z...

Odolné, robustní a vysoce zatížitelné: Taková jsou kotoučová závaží Methoder od společnosti CAPITAL SPORTS. Vyrobeno z kvalitního polymerního plastu s otvorem pro upevnění 50 mm, každé čince dají hmotnost, vhodnou pro začátečníky.Kotoučová závaží CAPITAL SPORTS jsou extrémně robustní. Jejich nárazy tlumící gumový materiál je vhodný pro odhození činky bez dodatečné hmotnosti. Ani podlaha, ani závaží nebudou nárazem poškozeny.S kotoučovými závažími Methoder od společnosti CAPITAL SPORTS mají začátečníci ideálního partnera pro vstup do světa vzpírání. Samozřejmě budou profitovat z pevné konstrukce i domácí posilovny a fitness centra. Oblíbený a akční produkt Capital Sports Methoder, šedé, technický kotouč, kotoučové závaží, guma, pár, 2,5 kg je k dispozici nyní tu na našem webu zařazený v kategorii s průměrem 50 mm. Mrkněte na akční produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! To není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další zboží od značky Capital Sports. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Capital Sports dlouhodobě dodává vysoce kvalitní produkty. za super cenu!

Tento oblíbený produkt Capital Sports Methoder, šedé, od značky s dlouholetou tradicí Capital Sports snadno pořídíte právě za mimořádně nízkou cenu! V současnosti za 1 979 Kč.