Capital Sports Monstervest, zátěžová vesta, 30 kg, univerzální velikost, nylon, černá

CAPITAL SPORTS Monstervest je univerzální a všestranné tréninkové zařízení na upevnění závaží na tělo, určené především... více informací »
Capital Sports Monstervest
2 649 Kč
Ověřit dostupnost
CAPITAL SPORTS Monstervest je univerzální a všestranné tréninkové zařízení na upevnění závaží na tělo, určené především...

CAPITAL SPORTS Monstervest je univerzální a všestranné tréninkové zařízení na upevnění závaží na tělo, určené především pro trénink síly a vytrvalosti. Díky nylonovému opasku se suchým zipem se zátěžová vesta přizpůsobí různým tělesným rozměrům a poskytuje neomezenou volnost při nošení. Na přední a zadní straně se zvenku nacházejí kapsy na závaží, přičemž každou kapsu lze rovnoměrně naplnit třemi samostatně vyjímatelnými kovovými závažími (po 920 g). Zátěžová vesta CAPITAL SPORTS má kromě toho příjemnou, měkkou výztuž pro zajištění vysokého pohodlí při tréninku. Materiály vesty jsou příjemné k pokožce a také se vyznačují vysokou odolností.

Hodně žádaný produkt Capital Sports Monstervest, zátěžová vesta, od výrobce se zárukou kvality Capital Sports snadno můžete sehnat zrovna levně. V akci od 2 649 Kč.