Capital Sports Mountar, černý, ocelový stojan pro posilovací tyče

Po tréninku i před ním! Na místo šetřící uložení tvých posilovacích tyčí přináší CAPITAL SPORTS stojan Mountar.Stojan... více informací »
Capital Sports Mountar
4 314 Kč
Ověřit dostupnost
Po tréninku i před ním! Na místo šetřící uložení tvých posilovacích tyčí přináší CAPITAL SPORTS stojan Mountar.Stojan...

Po tréninku i před ním! Na místo šetřící uložení tvých posilovacích tyčí přináší CAPITAL SPORTS stojan Mountar.Stojan nabízí vertikální uložení až 9 olympijských tyčí současně. Objímky stojanu jsou určeny pro 50mm tyče a jsou vyhotoveny z umělé hmoty, aby zabránili poškození tyče. Stojan sestává ze 6,5mm silné oceli, která je potažena černou práškovou barvou, dohromady váží 27 ​​kg. Stojan lze přišroubovat o zem, aby byla zajištěna dokonalá ochrana před převrácením. Černá ocel a laserem vypálené logo CAPITAL SPORTS tvoří skvělý optický doplněk domácí i profesionální posilovny.

Kvalitní a levný kus Capital Sports Mountar, černý, ocelový stojan pro od kvalitní značky Capital Sports je k sehnání na našich stránkách teď právě za super peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 314 Kč.