Capital Sports náhradní dálkový ovladač pro sportovní časovač Timeter

Aby mohl v případě ztráty nebo poškození dálkového ovladače od CAPITAL SPORTS Timeter pokračovat trénink bez problémů, je zde... více informací »
Capital Sports náhradní dálkový ovladač pro sportovní časovač
251 Kč
Ověřit dostupnost
Aby mohl v případě ztráty nebo poškození dálkového ovladače od CAPITAL SPORTS Timeter pokračovat trénink bez problémů, je zde...

Aby mohl v případě ztráty nebo poškození dálkového ovladače od CAPITAL SPORTS Timeter pokračovat trénink bez problémů, je zde nyní pomoc: S náhradním dálkovým ovladačem CAPITAL SPORTS Timeter lze obsluhovat všechny funkce sportovního časovače jako obvykle. Jako dodatečný dálkový ovladač lze Timeter také ovládat z různých míst v posilovně, aniž byste ho museli mít neustále s sebou.Nejprodávanější produkt Capital Sports náhradní dálkový ovladač pro sportovní časovač Timeter pořídíte lehce u nás ve známé sekci časové tabule! Máme pro vás ještě další výrobky ve zmíněné kategorii za rozumné peníze.

Tento vynikající produkt Capital Sports náhradní dálkový ovladač pro sportovní od společnosti s úžasnou pověstí Capital Sports jednoduše najdete online opravdu výhodně! Právě nyní za 251 Kč.