Capital Sports Nice Touch PS, sportovní rukavice, tréninkové rukavice, S, syntetická kůže

Tréninkové rukavice Capital Sports NiceTouch se stanou Vaším novým tréninkovým partnerem pro sportovní použití, jako pro fitness,... více informací »
Capital Sports Nice Touch PS
399 Kč
Ověřit dostupnost
Tréninkové rukavice Capital Sports NiceTouch se stanou Vaším novým tréninkovým partnerem pro sportovní použití, jako pro fitness,...

Tréninkové rukavice Capital Sports NiceTouch se stanou Vaším novým tréninkovým partnerem pro sportovní použití, jako pro fitness, silový trénink a cyklistiku.Jejich sportovní design zaujme navzájem sladěnými barvami a kvalitními materiály, vhodnými pro sport. Takže části dlaně jsou ze syntetické kůže, která poskytuje výrazně větší cit a zpětnou vazbu. Nabízí také účinnou ochranu proti puchýřům a může pomoci vyhnout se mozolům. Hřbet ruky je vyroben z prodyšného strečového směsového materiálu, který je ideální pro pohodlí při používání a plynulé pohyby. Kromě toho optimálně odvádí teplo a vlhkost pro zajištění příjemného klimatu ruky.Zesílená a polstrované plochy uchopení Vám pomohou při různých cvičeních a přinášejí sportovním rukavicím Capital Sports NiceTouch navíc delší životnost.
Oblíbený a kvalitní produkt Capital Sports Nice Touch PS, sportovní jde sehnat bezprostředně tady na našem webu v oblíbené kategorii sportovní rukavice! Připravili jsme pro vás akční produkty z naší rubriky za nejnižší cenu!

Povedený kus Capital Sports Nice Touch od značky s dobrým jménem Capital Sports pohodlně seženete nyní za extra cenu! Levně za 399 Kč.