Capital Sports Palm PRO, modro-černé, vzpěračské rukavice, velikost L

Se vzpěračskými rukavicemi Palm Pro od společnosti CAPITAL SPORTS máš při tréninku s činkami vše pod kontrolou. Ergonomicky... více informací »
Capital Sports Palm PRO
439 Kč
Ověřit dostupnost
Se vzpěračskými rukavicemi Palm Pro od společnosti CAPITAL SPORTS máš při tréninku s činkami vše pod kontrolou. Ergonomicky...

Se vzpěračskými rukavicemi Palm Pro od společnosti CAPITAL SPORTS máš při tréninku s činkami vše pod kontrolou. Ergonomicky tvarované rukavice se optimálně přizpůsobí tvé dlani a zajistí pevné uchopení činky nebo zvedací hrazdy. Jejich extrémně odolný neoprenový materiál optimálně chrání před otlaky nebo puchýři a kromě toho se dají jednoduše vyprat. Takže lze bez problémů použít i sportovní křídu pro zlepšení uchopení. Kromě toho zabraňují rukavice i klouzání při zpocení, které dělá trénink těžším až nemožným.O bezpečné upevnění vzpěračských rukavic CAPITAL SPORTS Palm Pro se postará extra dlouhý, 44cm řemínek na zápěstí, který kromě toho také chrání zápěstí před zraněním. Rukavice jsou stejně vhodné pro muže i ženy. Pro snadné skladování a přepravu se rukavice Palm Pro dodávají v sáčku se zipem.Dostupné verze: modro-černá velikost Lmodro-černá velikost S (produkt 10029095)modro-černá velikost M (produkt 10029096)modro-černá velikost XL (produkt 10029098)černá velikost S (produkt 10029091)černá velikost M (produkt 10029092)černá velikost L (produkt 10029093)černá velikost XL (produkt 10029094)
Tento kvalitní a levný produkt Capital Sports Palm PRO, modro-černé, naleznete právě teď tady na webu v oblíbené rubrice zátěžové rukavice! Nyní můžete najít ostatní produkty z naší sekce za akční cenu! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další vybrané kousky od výrobce Capital Sports. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce Capital Sports pro vás připravuje skvělé produkty. za opravdu výhodné peníze! A tady je důkaz!

Tento designový produkt Capital Sports Palm PRO, modro-černé, od přední společnosti Capital Sports snadno najdete momentálně na našich stránkách za výborné peníze! V akci za 439 Kč.