Capital Sports Palm PRO, modro-černé, vzpěračské rukavice, velikost S

Se vzpěračskými rukavicemi Palm Pro od společnosti CAPITAL SPORTS máš při tréninku s činkami vše pod kontrolou. Ergonomicky... více informací »
Capital Sports Palm PRO
439 Kč
Ověřit dostupnost
Se vzpěračskými rukavicemi Palm Pro od společnosti CAPITAL SPORTS máš při tréninku s činkami vše pod kontrolou. Ergonomicky...

Se vzpěračskými rukavicemi Palm Pro od společnosti CAPITAL SPORTS máš při tréninku s činkami vše pod kontrolou. Ergonomicky tvarované rukavice se optimálně přizpůsobí tvé dlani a zajistí pevné uchopení činky nebo zvedací hrazdy. Jejich extrémně odolný neoprenový materiál optimálně chrání před otlaky nebo puchýři a kromě toho se dají jednoduše vyprat. Takže lze bez problémů použít i sportovní křídu pro zlepšení uchopení. Kromě toho zabraňují rukavice i klouzání při zpocení, které dělá trénink těžším až nemožným.O bezpečné upevnění vzpěračských rukavic CAPITAL SPORTS Palm Pro se postará extra dlouhý, 44cm řemínek na zápěstí, který kromě toho také chrání zápěstí před zraněním. Rukavice jsou stejně vhodné pro muže i ženy. Pro snadné skladování a přepravu se rukavice Palm Pro dodávají v sáčku se zipem.Dostupné verze: modro-černá velikost Smodro-černá velikost M (produkt 10029096)modro-černá velikost L (produkt 10029097)modro-černá velikost XL (produkt 10029098)černá velikost S (produkt 10029091)černá velikost M (produkt 10029092)černá velikost L (produkt 10029093)černá velikost XL (produkt 10029094
Tento exkluzivní kus naleznete zrovna tu na našich stránkách v oblíbené rubrice zátěžové rukavice. Nyní najdete ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci. U zákazníků oblíbená značka Capital Sports dlouhodobě vyrábí špičkové produkty ! To však není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další prověřené zboží od značky Capital Sports. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Capital Sports Palm PRO, od známého dodavatele Capital Sports jednoduše můžete najít v aktuální nabídce extra se slevou. Cena již od 439 Kč.