Capital Sports pánské tréninkové triko, kaštanová, velikost L

Just another Day at the Bar! S tréninkovým tričkem od CAPITAL SPORTS jsi při sportu a ve volném čase vždy dobře... více informací »
Capital Sports pánské tréninkové triko
699 Kč
Ověřit dostupnost
Just another Day at the Bar! S tréninkovým tričkem od CAPITAL SPORTS jsi při sportu a ve volném čase vždy dobře...

Just another Day at the Bar! S tréninkovým tričkem od CAPITAL SPORTS jsi při sportu a ve volném čase vždy dobře oblečený.Tréninkové tričko pro muže je vyrobeno z velmi příjemné textilní směsi, a to z 50% polyesteru, 25% viskózy a 25% bavlny. Tím je zajištěn příjemný pocit a zároveň i vysoká pevnost vláken. Zvláště výrazná jsou tištěné loga na přední i zadní straně v energickém designu společnosti CAPITAL SPORTS, která již při zahlédnutí motivují k tréninku.Dostupné velikosti: S, M, L, XL Zcela unikátní produkt Capital Sports pánské tréninkové triko, kaštanová, velikost L máte možnost získat bezprostředně tu na našich stránkách v populární rubrice pánská fitness trička! Najděte si další produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci!

Výjimečný a žádaný produkt Capital Sports pánské tréninkové od oblíbené značky se zárukou kvality Capital Sports můžete koupit právě teď v nabídce trvale výhodně. Akční cena již od 699 Kč.