Capital Sports Plarak, stojan na kotoučové závaží, transportní kolečka, 500 kg max.

Zařízení CAPITAL SPORTS Plarak je praktický úložný systém na uskladnění a přepravu kotoučových závaží.Robustní kovovou... více informací »
Capital Sports Plarak
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení CAPITAL SPORTS Plarak je praktický úložný systém na uskladnění a přepravu kotoučových závaží.Robustní kovovou...

Zařízení CAPITAL SPORTS Plarak je praktický úložný systém na uskladnění a přepravu kotoučových závaží.Robustní kovovou konstrukci je možné zatížit hmotností až do 500 kg. Kotoučová závaží se uchovávají v sedmi různě velkých částech. Konstrukce pro uložení kotoučů poskytuje s výškou 20,5 cm a průměru 50 mm dostatek místa pro několik malých závaží.Dvě hladce pohyblivá spodní kolečka a pogumované přenosné držadlo umožňují snadnou a pohodlnou manipulaci s kotouči.
Kvalitní a velmi žádaný produkt pořídíte ještě na stránkách v oblíbené kategorii stojany na kotouče. Máme pro vás parádní výrobky z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. Oblíbený dodavatel Capital Sports dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky.! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další prověřené kousky značky Capital Sports. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Capital Sports Plarak, stojan na kotoučové závaží, transportní od této skvělé značky Capital Sports lze pořídit na našich stránkách teď se slevou! Právě lze objednat jen za 3 799 Kč.