Capital Sports Racktor, černý, stojan na činky Half Rack, ocel

Se stojanem na činky Racktor značky Capital Sports si snadno a efektivně zřídíte posilovnu v pohodlí svého domova.Stabilní... více informací »
Capital Sports Racktor
7 699 Kč
Ověřit dostupnost
Se stojanem na činky Racktor značky Capital Sports si snadno a efektivně zřídíte posilovnu v pohodlí svého domova.Stabilní...

Se stojanem na činky Racktor značky Capital Sports si snadno a efektivně zřídíte posilovnu v pohodlí svého domova.Stabilní konstrukce z ocelových tyčí o tloušťce 2,5 mm nabízí vysokou zatížitelnost. Dva J-háky a bezpečnostní zarážky umožňují individuální přizpůsobení cvičení. Jednoduchým pohybem ruky lze J-háky a zarážky snadno upevnit v jednom z 35 vývrtů. Obě zarážky jsou zajištěny gumovou vrstvou na tlumení zvuků při cvičení a ochranu stojanu.Capital Sports vybavil stojan i čtyřmi nástavci na kotoučové závaží s vnitřním průměrem 31 mm. Na horní straně se nachází tyč na zdvihy s různými možnostmi úchopu.

Hodně povedený produkt Capital Sports Racktor, černý, stojan na činky Half Rack, s osvědčenou značkou Capital Sports lze pořídit na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 7 699 Kč.